Громадські роботи як порятунок для сільського населення

Одним із чільних напрямів роботи державної служби зайнятості є забезпечення підприємств, установ та організацій робочою силою як на постійній, так і тимчасовій основі.

Повідомляє сайт ТУРКА СЬОГОДНІ з посиланням на turka-ua.net.

За посередницькими послугами з питань працевлаштування до Турківського районного центру зайнятості здебільшого звертаються мешканці села (понад 80%), котрі з різних причин залишилися без засобів до існування. На превеликий жаль, у сільській місцевості створюється дуже мало нових робочих місць. За таких обставин праця на певний проміжок часу – це не тільки додатковий заробіток і соціальний захист, але й користь для громади.

Упродовж першого півріччя цього року тимчасовою зайнятістю охоплено 177 осіб. Вони займалися благоустроєм території сільських рад, впорядковували кладовища, обеліски, наводили лад на об’єктах соціальної сфери, спортивних майданчиках, вичищали від непотребу площі та майдани, насаджували лісові культури, прибирали прибережні смуги та ін.

Найкраща взаємодія в цьому напрямі побудована з ДП «Боринське лісове господарство», яке очолює М. Ільницький. З початку цього року наші клієнти щомісяця мають можливість долучитися до суспільно корисної праці на цьому підприємстві.

Приміром, ранньою весною вони висаджували молоді хвойні дерева, а в канікулярний періодпід керівництвом інженера з побічного користування Б. Шийки (на фото) збирають і заготовляють лікарські рослини.

– Найдорожчим надбанням людини є її здоров’я, а тому наш обов’язок – берегти та зміцнювати його. У цьому кожному з нас допоможуть цілющі трави, – наголосив пан Богдан. – Лише упродовж січня-червня п. р. 120 мешканців гірського краю шляхом участі у громадських роботах долучилися до доброї справи. Одні садили ліс, інші – збирали у ньому дари природи, що мають лікувальні властивості. Попереду – ще два літні місяці та золота осінь, тому, сподіваюся, що число добровольців потрудитися на благо громади значно збільшиться.

А Турківський РЦЗ й надалі активно співпрацюватиме з Боринським лісовим господарством, аби підприємство мало додаткові робочі руки, а непрацюючі жителі району – чесний заробіток.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району