Молодь Городоччини готується до “Ігор Нескорених”, які цьогоріч обіцяють бути наймасштабнішими з часу започаткування

Цьогорічні традиційні молодіжні патріотичні «Ігри Нескорених» – триватимуть з 10 по 16 липня. Вони відбудуться на території спортивно-туристичного оздоровчого табору «Прикарпаття» імені Кирила Осьмака у рамках святкування 73-річниці створення у Прикарпатському селі Сприня УГВР. Про спільну організацію та проведення цьогорічного вишколу у Сприні підписано Меморандум про співпрацю між народними депутатами України Ярославом та Богданом Дубневичами, керівниками волонтерського руху «Труханівська Січ», головами Львівської обласної та районних рад і адміністрацій Самбірщини, Мостищини, Городоччини та Пустомитівщини.

Повідомляє сайт ГОРОДОК СЬОГОДНІ.

Такий патріотичний змаг молоді уперше набуде статусу загальноукраїнського. Адже в «Іграх нескорених» візьме участь понад 500 хлопців та дівчат віком 15-18 років з усіх областей нашої держави, які прибудуть у Сприню в рамках чергового потягу єднання України «Труханівська Січ». З числа учасників вже формуються Сотні з історичними назвами «Леви», «Булава», «Вовки», та «Гайдамаки», які діяли у періоді національно-визвольної боротьби в структурі корпусу «УПА-Захід». Окремі Сотні у липні 1944 року охороняли роботу Великого Збору, який проходив на лісничівці с. Сприня, де й зародилася історична УГВР.

Протягом тижня юнаки змагатимуться у  наступних конкуренціях: стрільба, повстанський біатлон, перетягування линви, розпалювання багаття, перегони, гирьовий спорт, армреслінг, відун, повстанська пісня. Один день змагань буде присвячений сходженню на гору Діл – повстанським історичним маршрутом, де у 1944 році діяла під старшинська школа УПА Важливим елементом під час Ігор буде вивчення історії національно-визвольного руху українського народу під час другої світової війни – доби УПА, а також сучасної військової справи.

 

Для учасників таборування будуть проведені показові навчання та презентація військових частин Самбірщини: інженерів-саперів, спеціалістів радіаційного, хімічного та біологічного захисту, авіаторів. Військові демонструватимуть роботу пошукових собак по виявленню мін та вибухових пристроїв. Демонструватимуть засоби інженерного озброєння та навчатимуть заходів безпеки у поводженню з вибуховими пристроями. а воїни-хіміки демонструватимуть засоби захисту від хімічного, біологічного та радіаційного ураження. Авіатори разом з десантниками планують продемонструвати стрибки з парашутом та методи виживання в умовах військових дій. Громадські волонтери «Білі берети» з Городоччини навчатимуть учнів у наданні першої медичної допомоги тощо.

Готується до участі в Іграх і молодь Городоччини.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району